Karavany a Autokaravany na prenájom | Prenájom Karavanov a Autokaravanov
Karavany a Autokaravany na prenájom | Prenájom Karavanov a Autokaravanov

S karavanom za bežkami.

skalka-kremnica-bezky-zima-sneh-bezkari-bezkarske-trate-

Rok 2020 a začiatok roka 2021 je pre všetkých náročný, a to aj pre športovcov, ktorí sa nemôžu venovať svojmu športu. Niektoré športy sú v dôsledku pandemických opatrení na tom horšie a iné lepšie. Jeden z tých športov, ktorému až tak nevadia obmedzenia, sú bežky, ktoré sú považované aj za jeden z najzdravších športov. Na Slovensku jedno z najlepších miest s výbornými podmienkami je lyžiarske stredisko Skalka, ktoré sa nachádza cca 60 km od našej požičovne.

S karavanom za bežkami.

Bežkovanie, ako aj iné športy sa môžu robiť na rôznych úrovniach a pokiaľ to robíte na vrcholovej úrovni a chcete si poriadne zatrénovať ako náš klient. Potrebujete byť ráno jeden z prvých na trati, po tréningu si treba dať sprchu, oddych v teple a mať zázemie na regeneráciu. To vám môže dať rovno pri trati, jedine karavan alebo obytné auto, aby ste po obede mohli ísť znovu. Veľa ľudí si nevie predstaviť v zime byť v karavane. A ani náš klient si to nevedel predstaviť, no takto sa vyjadril, keď prišiel, citujem:

S karavanom za bežkami

“Posielam nejaké fotky z nášho tripu Vašim autokaravanom. Pre nás nový zážitok a skúsenosť, že aj v zime môžeme bývať priamo pri bežkárskych tratiach, aj keď sú ubytovacie zariadenia zavreté. A takto trénovať hneď ráno na prázdnych tratiach. Rovnako ma milo prekvapilo, že na Skalku som vyšiel bez reťazí.”

My mu ďakujeme za fotky a inšpiráciu pre všetkých karavanistov a bežkárov.

Karavany a Autokaravany na prenájom | Prenájom Karavanov a Autokaravanov